• آموزشگاه آرمان فراز پیمان در سال 1385 تاسیس گردید و دوره های آموزشی پیوسته ای را در زمینه مباحث گوناگون و متنع صنعت آسانسور عرضه داشته است.

  • دوره آموزشی ایمنی در صنعت آسانسور

    ثبت نام دوره جدید آموزشی ایمنی در صنعت آسانسور

  • کارگاه آموزشی کار در ارتفاع

    آموزشگاه آرمان فراز پیمان کارگاه آموزشی کار در ارتفاع را برگزار می نماید.

  • آموزشگاه آرمان فراز پیمان , دوره های آموزشی مرتبط با صنعت آسانسور را برگزار می نماید.

سوالات رایج

سوالات رایج آموزشگاه آرمان فراز پیمانبرای مشاهده سوالات رایج در زمینه دوره های جامع آسانسورو کتاب های آموزشی آسانسور از این بخش دیدن فرمایید.

ادامه مطلب

خدمات آموزشگاه

خدمات آموزشگاه آرمان فراز پیمانآموزشگاه آرمان فراز پیمان برگزار کننده کلاس های آموزشی در رابطه با صنعت آسانسور می باشد.این آموزشگاه مجموعه کتاب های آموزش آسانسور و پله برقی را به چاپ رسانده و در اختیار علاقمندان این صنعت قرار داده است.

 

تماس با ما

contact us-resize راه های تماس با آموزشگاه از طریق ایمیل , تلفن و وب سایت شرکت می باشد.

ادامه مطلب

سمینار صنعت آسانسور و پله برقی در دانشگاه کوشا برگزار شد

روز پنجشنبه 29 بهمن ماه ششمین سمینار سراسری صنعت آسانسور و پله برقی در دانشگاه کوشا برگزار شد. در این سمینار از بین 18 طرح از ایده های نوین ارائه شده پنج طرح برتر انتخاب شد و از نفرات برتر تقدیر ویژه به عمل آمد.آقای مهندس امید هاشمی مدیر واحد آموزش آرمان فراز پیمان در این هیات انتخاب حضور داشت.

در این سمینار از شرکت های فعال عرصه آسانسور تقدیر به عمل آمد و جدیدترین مقالات علمی ارائه شد. آقای دکتر توفیق،معاونت علمی پژوهشی وزارت صنعت ومعدن و تجارت ، آقای دکتر ملکی معاون دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند. در این سمینار علاوه بر علاقمندان و تلاشگران عرصه صنعت آسانسور ، اعضای اتحادیه و سندیکای آسانسور و اساتید مرکز آموزشی آرمان فراز پیمان حضور داشتند.

 

photo 2016-02-23 12-48-50photo 2016-02-23 12-49-15 

 

 

آخرین اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 329 مهمان و 30 عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما